Atribuită
Cumpărare directă
Seif certificat PowerSafe PS 800 IT DB cu închidere cheie_x000D_ _x000D_ Clasa de securitate: ECB-S2 conform EN14450 _x000D_ Dimensiuni exterioare: Î x Lx A 800x445x400 mm_x000D_ Dimensiuni interioare: Î x Lx A 720x365x296 mm_x000D_ _x000D_ Dotare: seif interior , 2 rafturi _x000D_ Sistem de închidere: cheie, 6 (4+1+1) bolturi_x000D_ Greutate: 55 kg_x000D_ _x000D_ Tip seif: seifuri antiefractie, corp format din perete dublu _x000D_ _x000D_ Modelul include seif interior_x000D_ _x000D_ Certificare : conform EN14450 ,ECB-S2_x000D_ _x000D_ Închidere: mecanica cu cheie._x000D_ _x000D_ Cheie tip BD -clasa de securitate EN1300 clasa I -2 chei in dotare_x000D_ _x000D_ Ancorare: posibiltate de ancorare în podea( 2 gauri,diam 20 mm, chit de ancorare inclus)_x000D_ _x000D_ Balamale interioare , deschidere usa 90°_x000D_ _x000D_ _x000D_ Dimensiuni interioare : I 720 x L 365 x A 296 mm_x000D_ Volum: 78 Litri _x000D_ _x000D_ Culoare: Ral 7016 antracit
- Număr anunț
- DA27226844
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
- Furnizor / câștigător
- ROTTNER SECURITY ROMANIA SRL (CUI 21537911)
- Cod CPV
- 44421000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.072 RON
- Valoare atribuită
- 2.072 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.