Atribuită Cumpărare directă

Aparatul de aer conditionat monosplit VISION 12000 BTU .Pretul include manopera de montaj,suportii si 3 ml de kit.,TINE LOC DE COMANDA – COMANDA FERMA. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA. PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE FISE TEHNICE, AVIZE.,ETC.

Număr anunț
DA27237968
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
39717000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat