Atribuită
Cumpărare directă
Desktop Lenovo V50s 07IMB SFF 7.4L, Intel - 3buc Monitor 21.5" FHD - 3buc Licenta OEM Microsoft Windows 10 Pro 64 bit - 3buc Licenta retail Kaspersky Internet Security - 3buc Network Attached Storage Synology DiskStation DS120j - 1buc USB Flash Drive Kingston 32 GB DataTraveler - 4buc
- Număr anunț
- DA27227508
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.666 RON
- Valoare atribuită
- 10.666 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.