Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU: Flota 20 autobuze conform tabel atasat, oferta finala City Insurance 5.500 lei / autobuz, total 110.000 lei, se achita in 4 rate. Data intrare in valabilitate 25.01.2021, prima rata in valoare de 27.500 lei se achita in cont Safety Broker.
- Număr anunț
- DA27232141
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.000 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.