Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) pentru: Autobuz, Marca: IVECO,Model:370SE,Cilindree: 9500,An fabricatie: 1996,Masa maxima: 18000,Putere:254 kw (346 cp),Nr locuri: 56 Asigurator: City Insurance Valabilitate: 3 luni, valabilitate de pe 23-01-2021 CJ-21-TYO
- Număr anunț
- DA27244539
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.503 RON
- Valoare atribuită
- 1.503 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.