Atribuită Cumpărare directă

Asigurare facultativa casco auto pentru autoturism DACIA Duster 1.5 dCi 4x4 Laureate, 1461/ 80/ Diesel, An fabricatie: 2015

Număr anunț
DA27196430
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC MUNICIPAL BAIA MARE - R.A. (CUI 17432100)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.161 RON
Valoare atribuită
2.161 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.161 RON

din 2.161 RON estimat