Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila MALPRAXIS : 1. Asigurator: EUROINS - PA: 369 eur / 1798.51 lei Valabilitate: 12 luni 2. Asigurator: EUROINS - PA: 364.5 eur / 1776.57 lei Valabilitate: 12 luni

Număr anunț
DA27278758
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.575 RON
Valoare atribuită
3.575 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.575 RON

din 3.575 RON estimat