Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE RASPUNDERE CIVILA PROFESIONALA (MALPRAXIS): Limita de răspundere asigurată prin poliţă: - Pe întreaga perioadă de asigurare: 500.000 eur - Pe fiecare eveniment: 500.000 eur PA: 2.500 eur / 12.250 lei Valabilitate: 6 luni Asigurator: City Insurance

Număr anunț
DA27210021
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.250 RON
Valoare atribuită
12.250 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.250 RON

din 12.250 RON estimat