Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: Autocamion DACIA LOGAN, Cilindree [cmc]: 1598, Putere [kW]: 64, Masa totala maximă [kg]: 1890, 2 locuri, An fabricatie: 2009 Valabilitate: 12 luni Asigurator: Omniasig VIG

Număr anunț
DA27210033
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885 RON
Valoare atribuită
1.885 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.885 RON

din 1.885 RON estimat