Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) conform oferta inregistrata la sediul AFDJRA Galati cu nr.998/11.01.2021 pentru autovehiculele: GL35AFD - 488 LEI -incepand cu data de 21.01.2021 MH05ACN - 878 LEI -incepand cu data de 28.01.2021 BR-03-ZRC - 878 LEI -incepand cu data de 28.01.2021 GR05AFD - 488 LEI -incepand cu data de 28.01.2021 CL92ACN - 878 LEI -incepand cu data de 28.01.2021 GR06AFD - 1001.5 LEI -incepand cu data de 28.01.2021 Valabilitate: 12 luni
- Număr anunț
- DA27238112
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.612 RON
- Valoare atribuită
- 4.612 RON
- Data publicării
- 15.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.