Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) 12 luni conform cerere oferta nr.2192/21.01.2021 si oferta inregistrata la sediul AFDJ RA Galati cu nr. 2311/21.01.2021 pentru auto GL-59-YUL si GL-03-AFD.

Număr anunț
DA27302760
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
992 RON
Valoare atribuită
992 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

992 RON

din 992 RON estimat