Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila (Servicii de asigurare impotriva avariilor provocate de ruperea/defectiuni ale retelei electrice de tractiune urbana la troleibuze si tramvaie _ 12 luni _ CITY INSURANCE _ 5.200 RON _ Limita de raspundere civila 200.000 pe intreaga perioada si pe eveniment _ Fransiza pe eveniment 5% din valoarea daunei, minim 2500 RON)
- Număr anunț
- DA27297215
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.