Atribuită Cumpărare directă

AC DORESTE ACHIZITIA DE SERVICII DE INTRETINERE RETEA DE TELOFONIE FIXA , APARATELE DE AER CONDITIONAT , SISTEMELE DE ALARMA SI DE SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA27239567
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Individuala Purcaru Ionel (CUI 27282752)
Cod CPV
50334110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat