Atribuită Cumpărare directă

Activitati de protectie,garda si servicii de patrulare cu personal atestat.

Număr anunț
DA27231250
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 3126950)
Furnizor / câștigător
IANK SECURITY GUARD SRL (CUI 17405998)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat