Atribuită
Cumpărare directă
Cf oferta nr 479/07.01.2021 Nr. crt. Serie sasiu Nr. Inregistrare Valabilitate Data intrare valabilitate Prima totala (RON) 1 WF01XXTTG1JA60113 MAI49368 3 luni 22.01.2021 66.15 2 WF01XXTTG1JA61704 MAI49372 3 luni 22.01.2021 66.15 3 WF01XXTTG1JA65510 MAI49370 3 luni 22.01.2021 66.15 4 WF01XXTTG1JA68990 MAI49373 3 luni 22.01.2021 66.15 5 WF01XXTTG1JA63290 MAI49369 3 luni 22.01.2021 66.15 6 WF01XXTTG1JA67604 MAI49371 3 luni 22.01.2021 66.15 7 VF1HJD40061996077 MAI48673 3 luni 06.02.2021 54.35 8 VF1HJD40761996111 MAI48674 3 luni 06.02.2021 54.35 9 VF1HJD40361996137 MAI48675 3 luni 06.02.2021 54.35
- Număr anunț
- DA27231880
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560 RON
- Valoare atribuită
- 560 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.