Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii de paza pentru sediul CFPA Sibiu pentru perioada 03.02.2021-28.02.2021,12/24 ore, total 312 ore

Număr anunț
DA27293253
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SIBIU (CUI 11333027)
Furnizor / câștigător
ATAC SECURITY SRL (CUI 27668827)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.398 RON
Valoare atribuită
3.398 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.398 RON

din 3.398 RON estimat