Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese anunt ADV1194350/21.01.2021. 1. Filtru aer VW Crafter, cod C4312/1 - 4 BUC; 2. Filtru ulei VW Crafter cod HU-7008Z - 4 BUC; 3. Filtru combustibil VW Crafter cod WK9024 - 4 BUC; 4. Filtru habitaclu VW Crafter cod CUK3569 - 4 BUC; 5. Set placuțe frana disc punte față VW Crafter cod C1MO45ABE - 2 BUC; 6. Set placuțe frana disc punte spate VW Crafter cod C2M028ABE - 2 BUC. TOTAL: 722 LEI.
- Număr anunț
- DA27278949
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- SECADA S.R.L. (CUI 14297174)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722 RON
- Valoare atribuită
- 722 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.