Atribuită
Cumpărare directă
Curățător de dezinfectant acid pe bază de acid lactic cu putere excelentă de descalcare. Îndepărtează eficient murdăria și dezinfectează într-o singură etapă. Evaluat extensiv în conformitate cu cele mai recente metode de testare EN, enumerate VAH* și ÖGHMP. - 100 buc Pachet Dispensere si cu dezinfectant. PACHETUL CONTINE : - XIBU DISINFECT hybrid white - 25 buc - energyBOX M - 25 buc septLIQUID SENSITIVE 6x700 ml- 10 cutii
- Număr anunț
- DA27237922
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- HAGLEITNER HYGIENE ROMÂNIA SRL (CUI 25136300)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.031 RON
- Valoare atribuită
- 17.031 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.