Atribuită Cumpărare directă

Ca urmare a solicitarii Dvs. din anuntul de publicitate nr. ADV 1194596/25.01.2021, si ca urmare a specificatiilor tehnice ale uleiurilor prezentate in caietul de sarcini, va transmitem ca societatea noastra va poate livra urmatoarele tipuri de uleiuri care indeplinesc specificatiile tehnice. Oferta de pret contine preturile fara TVA dar cu taxa de mediu inclusa. Contravaloarea ambalajului si a transportului pana la sediul indicat este cuprins in pretul ofertat: Nrcrt Denumire produs solicitat Denumire produs ofertat Cantitate solicitata PRET/litru 1. Ulei motor tip ISO FB pt. motopompa Tohatsu motor 2 T MOL MOTO 2T - bidon 1 litru 18 litri 14,00 lei/litru 2. Ulei motor diesel SAE 15W-40 MOL TURBO DIESEL 15W-40 - bidon 10 litri 30 litri 7,50 lei/litru TOTAL GENERAL 477,00 lei Ne angajam ca, in cazul in care oferta noastra este stabilita castigatoare, sa furnizam produsele in 5 zile de la confirmarea primirii comenzii ferme. Marfa va fi insotita de factura fiscala, aviz si documente de calitate. Mentionam ca suntem operatori inscrisi in SEAP iar plata se va realiza cu OP in termen de max. 30 de zile in contul de Trezorerie deschis la Ploiesti, nr.: RO58 TREZ 5215 069X XX00 0713

Număr anunț
DA27294077
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
LUBCOM SA (CUI 13438615)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
477 RON
Valoare atribuită
477 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

477 RON

din 477 RON estimat