Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret vanzare SPN CORP LED FIDA 40W/6400 SPN7243 Buc 15 73.53 DIBLU 6x42mm Buc 30 0.12 SURUB GIPSCARTON 3.5*45 Buc 30 0.05 DAB SIR DE CLEME 4MM 8-004 dab 01-560 Buc 3 1.68 EATON SIGURANTA AUT.MONO F+N 20A PLN4 263301 Buc 1

Număr anunț
DA27267159
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.132 RON
Valoare atribuită
1.132 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.132 RON

din 1.132 RON estimat