Atribuită Cumpărare directă

Servicii de auditare financiară a Contractului de tip D cu SC RELOC SA nr.267/02.08.2017 derulat in cadrul Contractului POC nr.76/08.09.2016, SMIS 105687.Serviciile de auditare vor respecta legislatia in vigoare aferente tipurilor de contracte auditate. Director proiect :Popescu Mihaela Valoare contract subsidiar intreg:1808997.50 lei Valoarea de auditat :653923 lei, Perioada de auditat:12.12.2017-31.08.2020 Termen maxim raport de audit: 08.02.2021

Număr anunț
DA27251001
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
CABINET DE AUDIT FINANCIAR - MARIN ALIN (CUI 27895153)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat