Atribuită Cumpărare directă

HARTIE A4= 50 BUC X 14.29=714.5, CART 285A = 1 BUC X 71.43, CART ML2165=1 BUC X 125.21, CAR 650 B = 2 BUC X 58.82=117.64, DOSAR SINA 100 BUC X 0.672=67.20, CONDICA PREZENTA= 10BUC X 7.56=75.6 TOTAL = 1171.58

Număr anunț
DA27270930
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI 15343414)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172 RON
Valoare atribuită
1.172 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172 RON

din 1.172 RON estimat