Atribuită Cumpărare directă

Banane; Biscuiti dietetici, 220 g; Cartofi; Ceapa uscata; Lamai; Mandarine; Portocale;- calitatea I

Număr anunț
DA27260896
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03222000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.489 RON
Valoare atribuită
1.489 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.489 RON

din 1.489 RON estimat