Atribuită Cumpărare directă

Mănuși protecție împotriva infectării cu COVID – 19 CONFORME NORMELOR EN 420 SI 374 XL-5000PERECHI (PRODUCATOR GALATEA - ALBASTRE) L-5000PERECHI (PARTIAL PRODUCATOR GALATEA - ALBASTRE SI PARTIAL RAYS BIOSOFTFOOD - MOV)

Număr anunț
DA27236406
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.200 RON
Valoare atribuită
12.200 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.200 RON

din 12.200 RON estimat