Atribuită Cumpărare directă

Sonda foley cu varf Timann - PRODUSE IN GERMANIA_x000D_ catater din SILICON 100%_x000D_ -1 ochi, lungime aproxiamtic 41cm_x000D_ -cu balonas 5ml-15ml_x000D_ - diferite dimensiuni: ch12-114-16-18-20-22-24_x000D_ -ambalate individual- sterile, multiplu de 10 buc / dimensiune_x000D_

Număr anunț
DA27264411
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat