Atribuită Cumpărare directă

Str. Unirii Nr. 6

Număr anunț
DA27205798
Autoritate contractantă
Giurgiu Servicii Locale S. A. (CUI 31039442)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.648 RON
Valoare atribuită
1.648 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.648 RON

din 1.648 RON estimat