Atribuită Cumpărare directă

Masca medicala chirurgicala,TIP II,3 pliuri, EN 14683,BFE>98% (masti),certificat CE,certificat ANMDM

Număr anunț
DA27241439
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat