Atribuită
Cumpărare directă
COMBINEZON PROTECTIE CHIMICA,PROTECTIE AGENTI INFECTIOSI COVID 19 TYVEK MARIME -COMBINEZON PROTECTIE CHIMICA,PELICULIZAT PROTECTIE AGENTI INFECTIOSI COVID 19 TYVEK MARIME XL/XXLL-livrare din stoc "Combinezon de protectie impermeabil si biologic,cu închidere cu fermoar cu banda protectoare, pe un suport de netesut PU cu film microporos respirabil PE (65 G white breatheble film), certificat pe standardele europene (EN14605:2005 4, EN 14126, EN 13034, EN 13982-1, EN 1149-5). Acest tip de combinezon este conform pentru a fi utilizat in domeniul medical pentru protectia personalului, impotriva agentilor infectiosi (inclusiv Covid 19) Este fabricat pe un suport netesut polipropilena si tesatura laminata cu membrana din polietilena intr-o structura mai deschisa decat tesaturile netesute Tyvek.GRAMAJ:65G/MP. Materialele constituente nu cauzeaza iritarea pielii si nici nu au efecte negative asupra sanatatii. Tesatura impermeabila cu suprafata neteda ce nu absoarbe particulele lichide și solide; MARIMI SOLICITATE : XL = 700 BUC ; XXL =300 BUC .
- Număr anunț
- DA27218704
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.