Atribuită
Cumpărare directă
ACOPERITORI (BOTOSI) TIP CIZMA DIN MATERIAL NETESUT LAMINAT CU PE-livrare imediata din stoc! BOTOSELUL INALT este un produs de unica folosinta conceput pentru pastrarea igienei, sterilitatii si curateniei la cel mai inalt grad in laboratoare medicale, unitati medicale/ de tratament, pentru protectia cadrelor medicale BOTOSELUL INALT, acopera incaltarile si baza combinezonului de protectie, prezinta o banda elastica destinata sa protejeze purtatorul impotriva oricarui tip de murdarie sau impuritati si cu proprietati optime de impermeabilitate, rezistenta si eficienta, fiind un accesoriu practic si ergonomic. Material laminat 65g/mp.
- Număr anunț
- DA27235246
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.295 RON
- Valoare atribuită
- 1.295 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.