Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta oferta este pentru service pe o durata de 11 luni (01.02.2021 – 31.12.2021) si cuprinde urmatoarele operatiuni: - doua interventii de service unde se vor efectua urmatoarele: - Inlocuit piese deteriorate si uzate (nu include materialele de ecranare impotriva radiatiilor, tabloul electric, motorul cu reductorul si sina de glisare a usii, precum si pisele deteriorate sau distruse prin actini mecanice, lovire, inundatie, fluctuatii de tensiune electrica). - Reglat angrenaje (intindere lant de angrenare, reglare sistem de ambreiaje, reglarea distantei dintre usa si perete). - Curatare de praf si alte materiale depuse pe componentele ce asigura deplasarea usii. - Ungerea cu vaselina a componentelor ce necesita aceasta gresare. - Verificarea sistemelor de oprire a usii in caz de urgenta. Aceste 2 interventii se vor programa de comun acord. - interventia de remediere a defectiunilor aparute la nefunctionalitatea in conditii optime a usilor, in cel mai scurt timp posibil de la solicitare, pe toata durata contractului (11 luni). In functie de complexitatea interventiilor si piesele de schimb inlocuite in timpul solicitarilor este posibil sa mai apara costuri suplimentare.
- Număr anunț
- DA27297208
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- HV SHIELDING SRL (CUI 18746098)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.600 RON
- Valoare atribuită
- 13.600 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.