Atribuită Cumpărare directă

Algocalmin 500 mg x20 comprimate; Ambroxol 30 mg x 20 comprimate; Artizia0.075 mg/0.020 mg x 21 drajeuri; Baneocin pudra x 10 g; Bilobil 120 mg x 60 capsule; Cerazette 0,075 mg X 28 comprimate;

Număr anunț
DA27301579
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.156 RON
Valoare atribuită
2.156 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.156 RON

din 2.156 RON estimat