Atribuită Cumpărare directă

Colebil x 20 drajeuri; Dermazin, tub 50 g; Fenobarbital 100 mg x 25 comp;Furazolidon 100 mg x 20 comp; Oxacilina 500 mg x 10 caps; Silimarina 1000 mgx 90+30 comprimate;Unguent cu galbenele 40 g;

Număr anunț
DA27301809
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.016 RON
Valoare atribuită
1.016 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.016 RON

din 1.016 RON estimat