Atribuită Cumpărare directă

achizitie aferenta prestarii pentru luna ianuarie 2021, Servicii mentenanta si depanare sisteme de supraveghere video: camere video, DVR-uri, NVR-uri, echipamente conexe, echipamente de stocare, servere. Pretul este stabilit pentru minim 400 camere si echipamente auxiliare.Pentru piesele ce se constata a fi defecte si necesita schimbarea lor, se intocmeste deviz separat si se pot inlocui dupa aprobarea devizelor de catre autoritatea contractanta, si se factureaza separat nefacand obiectul prezentei achizitii

Număr anunț
DA27221437
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
R & M INTERNATIONAL 94 SRL (CUI 5463030)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.200 RON
Valoare atribuită
10.200 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.200 RON

din 10.200 RON estimat