Atribuită
Cumpărare directă
În cadrul interventiei de service pentru întretinere si asistenta post garantie, se vor executa toate operatinile necesare pentru asigurarea functionarii în conditii tehnice si optime a aparaturii dupa cum urmeaza: - curatarea si verificarea functionala; - verifcarea componentelor aparaturii care sunt supuse uzurii; - activitati de întretinere a aparaturii, conform starii tehnice a acestora; - la încheierea reviziilor se va întocmi un rapoart de revizie semnat de ambele pîarti, în care se vor consemna toate operatiunile efectuate si starea curenta a echipamentului. Pretul include manopera si transportul la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA27266500
- Autoritate contractantă
- SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.