Atribuită
Cumpărare directă
100 × Manusi menaj cauciucate Zorex (Medium-M)265 10 × Saci menajeri 60 L 20 buc Eco Super Horeca109 10 × Saci menajeri Anna 60litri 25bucati133 5 × Saci menajeri 120 litri 10 buc Anna Eco1764 5 × Saci menajeri 240L 10buc Clean Meco437 4 × Gel antibacterian Hygienium 1litru151 3 × Dezinfectant maini fara clatire Zhivasept S 5litri16 1 × Gel dezinfectant maini 70% alcool Gerocossen UltraClean 200ml7 20 × Dezinfectant Domestos 750 ml (Atlantic)49 5 × Dezinfectant efervescent Cloramina Biclosol 200 tablete345 5 × Dezinfectant baie Domestos 5L 100867028637 3 × Dezinfectant multisuprafete Lebada 5litri29 3 × Dezinfectant multisuprafete Bactisept 5litri133 6 × Detergent gresie si faianta Fabi 5 L cu dezinfectant116 10 × Detergent igienizant Clor gel Thomas Maister 5litri47 5 × Dezinfectant inalbitor Clor Rivex 4litri132 5 × Sano dezinfectant multisuprafete 4litri37 5 × Dezinfectant universal Igienol cu pulverizator 750 ml (Mar verde)120 3 × Detergent dezinfectant Sanitar Fabi 5L55 3 × Dezinfectant suprafete concentrat Cif 2in1 5L 751865371 1 × Hârtie igienică eco Jumbo 300g 2str73 2 × Prosop pliat verde V 21x25cm 1strat 200bucati377 2 × Hârtie igienică pliată Harmony Ink 250foi 2str41 5 × Rezerva mop bumbac Rosu Zebra 250gr209 5 × Rezerva mop bumbac albastru142 5 × Rezerva mop bumbac verde85 2 × Rezerva mop microfibra portocaliu4 5 × Rezerva mop bumbac Alisan 300g294 15 × Detergent geam Efekt Glasspur 1 litru158 10 × Detergent parchet Poliwix Sano cu ceara 2litri22 5 × Detergent pa
- Număr anunț
- DA27261437
- Autoritate contractantă
- LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.324 RON
- Valoare atribuită
- 4.324 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.