Atribuită Cumpărare directă

Contravaloarea Ratelor 3/4 in valoare de 1041.01 lei(Asigurator Omniasig) BV 16 XVB, bv 16 xvd, bv 16 xve

Număr anunț
DA27209965
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.041 RON
Valoare atribuită
1.041 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.041 RON

din 1.041 RON estimat