Atribuită
Cumpărare directă
U.A.T.C. CEPTURA NR 266, JUDETUL PRAHOVA CUI: 2845222 Tel / FAX: 0244/ 445002; Mail: primaria@comunaceptura.ro Nr. 308 / 13.01.2021 COMANDA Catre: S.C. DNC GENERATOR IMPEX S.R.L E-mail: office@dncgenerator.ro Nr. tel.: 0799934049 Subscrisa Unitatea Administrativ-Teritorială a Comunei Ceptura cu sediul în localitatea Ceptura, str. Principala, nr. 266, judeţul Prahova, cod de înregistrare fiscală 2845222, reprezentată legal de dl. Stanciu Vasile George, având funcţia de Primar, in conformitate cu oferta dv., din SEAP vă comandam urmatoarele: - Limitatoare de viteza – 36 buc.; - Capace 12 buc. Unitatea Administrativ-Teritorială a Comunei Ceptura Prin reprezentant legal, Primar, Stanciu Vasile George
- Număr anunț
- DA27242034
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 38571000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.034 RON
- Valoare atribuită
- 4.034 RON
- Data publicării
- 15.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.