Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA PENTRU SEDIU ADR SE STR.ANGHEL SALIGNY NR.24 BRAILA, pentru perioada ianuarie - decembrie 2021

Număr anunț
DA27205791
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.494 RON
Valoare atribuită
33.494 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.494 RON

din 33.494 RON estimat