Atribuită Cumpărare directă

Furnizare energie electrică COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS- Satu Mare, consum estimat 18 MWh, la pretul de 640,05 lei/MWh, care contine: - Pretul propriu de furnizare a energiei electrice: 348,44 lei/MWh; - Tariful pentru introducerea energiei electrice in retea (TG): 1,30 lei/MWh; - Tariful pentru extragerea energiei electrice din retea (TL): 19,22 lei/MWh; - Tariful pentru serviciul de sistem: 11,96 lei/MWh; - Tariful pentru serviciul de distributie joasă tensiune (IT+MT+JT): 173,93 lei/MWh; - Tariful pentru cogenerarea de inalta eficienta: 17,12 lei/MWh; - Costul certificatelor verzi: 62,85 lei/MWh; - Valoarea accizei necomerciale: 5,23 lei/MWh. Preturile de mai sus nu contin TVA. Oferta este valabilă până la data de 31.12.2021. Perioada de furnizare: 12 luni Preţul propriu de furnizare al energiei electrice este garantat. Prețul nu include TVA. Conform ofertei Departament Vânzări Regiunea Cluj -2021-

Număr anunț
DA27241666
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.521 RON
Valoare atribuită
11.521 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.521 RON

din 11.521 RON estimat