Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul este prestat in scopul sprijinirii activitatii compartimentului Achizitii din cadrul autoritatii contractante. Prin prestarea serviciilor se ofera asistenta in vederea initierii, derularii si finalizarii procedurilor de atribuire a contractelor / incheierii acordurilor cadru de furnizare produse, prestare servicii sau executie lucrari In acest sens, personalul specializat al societatii noastre se va deplasa la sediul autoritatii contractante si/sau va acorda servicii on line si/sau telefonic pentru realizarea in concret a urmatoarelor servicii: - Suport in intretinerea si actualizarea PAAP si a anexei la PAAP - Suport pentru postarea în SEAP a documentatiilor de atribuire (Fisa de date, DUAE, Modele de formulare, Model de contract, Modele de documente), a strategiei de contractare; - Suport in formularea si postarea raspunsurilor la eventualele modificari solicitate de ANAP în urma verificarii documentatiilor de atribuire si suport în retransmitarea spre verificare catre ANAP; - Suport în postarea în SEAP a anuntulurilor corespunzatoare; - Suport in postarea raspunsurilor la clarificarile formulate de operatorii economici potentiali ofertanti - Suport in analiza si evaluarea ofertelor primite - Suport in elaborarea rapoartelor specifice si a comunicarilor catre ofertanti. - Suport in postarea anuntului de atribuire în SEAP - Suport in elaborarea de puncte de vedere fata de eventuale notificari prealabile si contestatii .Suport in intocmirea dosarului achizitiei.
- Număr anunț
- DA27194752
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- DATES PACK SRL (CUI 18342170)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.600 RON
- Valoare atribuită
- 25.600 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.