Atribuită Cumpărare directă

Licenta (innoire) pentru programul “Editare diplome v4” , care contine: -Modul licenta Certificat de Calificare - 12 luni -Modul licenta Supliment Descriptiv – 12 luni -Suport tehnic Standard-inclus in licenta . Licenta actuala expira la data de 15.01.2021. PRELUNGIRE 2 module + suport STANDARD la pretul de 286.20 lei fara TVA.

Număr anunț
DA27199663
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI 17276044)
Cod CPV
48310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286 RON
Valoare atribuită
286 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286 RON

din 286 RON estimat