Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat in valoare de 7563,02 RON fara TVA, cu valabilitate perioada 04.01.2021-31.12.2021, conform ofertei transmisa de compania FAN Courier.

Număr anunț
DA27195328
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.563 RON
Valoare atribuită
7.563 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.563 RON

din 7.563 RON estimat