Atribuită Cumpărare directă

SERVICII CURIERAT-PLICURI ,COLETE IN PER 07.01.2021-07.07.2021

Număr anunț
DA27206229
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BRASOV (CUI 4523126)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat