Atribuită
Cumpărare directă
Abonamnet de Service Sisteme de Securitate Fizica si Alarmare la Incendiu abonamnet lunar perioada contractuala 12 luni. – Legea nr. 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor și protecția persoanelor. – H.G. nr. 301/2012 pentru aprobarea Normelor Metodologice de aplicare a Legii nr. 333/2003. – H.G. nr. 1.016/2004 privind măsurile pentru organizarea și realizarea schimbului de informații în domeniul standardelor și reglementărilor tehnice, precum și al regulilor referitoare la serviciile societății informaționale între România și statele membre ale Uniunii Europene, precum și Comisia Europeană. – Legea nr. 307 din 12 iulie 2006 privind apărarea împotriva incendiilor. – Legea nr. 28/2018 pentru completarea Legii nr. 307/2006 privind apărarea împotriva incendiilor. – Normativ privind securitatea la incendiu a construcțiilor, P118, Partea a III-a. – Legea nr.481/2004 privind protecția civilă,
- Număr anunț
- DA27261449
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VECHIU (CUI 15153525)
- Furnizor / câștigător
- INFOCALC REPARATII SRL (CUI 29210655)
- Cod CPV
- 35121700-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.