Atribuită Cumpărare directă

Pachetul stingatoare de incendiu contine: 1. Stingator G5: 1 bucata; 2. Stingator P6: 15 bucati.

Număr anunț
DA27236262
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI 27989851)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.681 RON
Valoare atribuită
1.681 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.681 RON

din 1.681 RON estimat