Atribuită Cumpărare directă

KIT CATETER CU INSERTIE PERIFERICA PICC, DOUA LUMENE 5FR 55CM Este disponibil la cerere, kit-ul Kimal PICC cu inserție prin puncție sau kit-ul cu inserție prin ac. Kit-ul Kimal PICC MST constă în următoarele componente: • Cateterul PICC compatibil cu CT • Ac cu vârful echogenic (hub verde) G21 x 7cm • Seringă LS 10 ml • Bisturiu nr.11 • Fir de ghidare din nitinol cu vârful drept flexibil – 50 cm x 0.018˝ • O teacă scurtă tip peel away • Stiletul preîncărcat în cateterul PICC cu secțiune distală moale, flexibilă și atraumatică • Un conector în formă T, ce are fixați alți conectori luer safe detașabili și un tensor care ține stiletul în poziția corectă în cateter - Pentru cateterul cu mai multe lumene, se pot folosi suplimentar conectori luer safe, utilizati ca și căpăcele • Sistem de fixare Unifix din spumă cu decupaj, pentru o fixare sigură a cateterului • Pansament transparent • Metru din hârtie pentru măsurare

Număr anunț
DA27252932
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33181500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat