Atribuită Cumpărare directă

TAUROLOCK HEP 500 = FEB 2021 =HEMO APARATE = 25 CUTII; FE 74/ 12.01.2021

Număr anunț
DA27291263
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33692800-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.625 RON
Valoare atribuită
6.625 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.625 RON

din 6.625 RON estimat