Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete si aeromicroflora Dezinfectant pentru suprafete si microaeroflora prin nebulizare cu aparatul Nocospray

Număr anunț
DA27288818
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat