Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru suprafete si microaeroflora prin nebulizare cu aparatul Nocospray - 1 ml/mc acopera intreg spectru in 60 min - bactericid, virucid, fungicid, levuricid, mycobactericid, tuberculocid si sporicid, ambalare: bidon 1 litru. 1 Litru Nocolyse dezinfecetaza 1000 mc - pe baza de peroxid de hidrogen (substanta activa), se aplica prin nebulizare - dezinfecteaza in acelasi timp si suprafetele si microaeroflora,formeaza particule de ceata uscata de max 5microni - solutie gata preparata, biodegradabil - nu pateaza, nu corodeaza, nu decoloreaza, nu produce rezistenta bacteriana - nu necesite stergere, clatire, aerisire Aviz BIOCID emis de MS Nr 1501BIO/02/01.20.Produsul va fi insotit, conform prevederi art.7 din Ordinul 961/2016 de: avizul Comisiei Nationale de Produse Biocide si rezultatele de laborator care au demonstrat eficacitatea acestora si în baza carora a fost emis avizul si pentru dezinfectantele încadrate ca dispozitive medicale se transmite atât certificatul de marcaj CE, cu încadrarea în categoria dispozitiv medical cât si recomandarile producatorului cu privire la eficacitatea produsului si indicatiile de utilizare.Produsul va fi insotit de fisa tehnica de securitate si declaratie de conformitate. Daca dupa testare produsul nu corespunde calitativ, inlocuirea celor ramase cu unele corespunzatoare se va face pe cheltuiala furnizorului. Livrare in 2 transe egale.

Număr anunț
DA27265027
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat