Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 MATURA MARE#2000000142937 buc 10 15.042 2 COADA DE LEMN FILETATA 1.2M #6423997342016 buc 8 2.9412 3 BANDA IZOLATOARE PVC 20M ALBASTRA #5997374106061 buc 1 2.437 4 BANDA IZOLATOARE NEAGRA FEK20 #5997374106054 buc 1 2.437 5 BANDA IZOLATOARE PVC B20 MARO #5997374106122 buc 1 2.437 6 SACI MENAJ SOFFY 120L-10BUC #6425146001027 buc 5 3.2773 7 ANTRENOR CU CLICHET 1.4 #2000000284293 #5906083907302 buc 1 28.9916 8 SET 5 PANZE FIERASTRAU PEND.PT. LEMN #6421948223704 buc 1 9.6639 9 SET 5 PANZE FIERESTRAU PEND.PT.PAL #6421948223742 buc 1 9.6639 10 FERASTRAU PENDULAR GST700 PROFESSIONAL #3165140898980 buc 1 310.8403 11 BURETE VASE SWEET CANELAT 3BUC-SET #5949033009831 buc 2 1.8487 12 BURETE CANELATE STELLA #5903936030903 buc 3 1.8487 13 SACI MENAJ 120L 10BUC/SUL #9002588461144 #9002588461120 buc 40 10 14 VESTA NEON E-XXL #2000000190990 #4025888156607 #5948947000255 #5948947000262 #5948947000248 buc 5 10 15 VESTA NEON E-XXL #2000000190990 #4025888156607 #5948947000255 #5948947000262 #5948947000248 buc 3 10 16 VESTA NEON E-XXL #2000000190990 #4025888156607 #5948947000255 #5948947000262 #5948947000248 buc 10 10 17 REZERVA MOP BUMBAC 250 GR #5945404003903 #6420631232061 #6423997331119 #0646809512391 buc 10 4.1176 18 PAPILION SAPUN LICHID 0.5L IASMIN #8692857013351 buc 5 5.4622
- Număr anunț
- DA27211091
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215 RON
- Valoare atribuită
- 1.215 RON
- Data publicării
- 08.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.